Про клінику

Ветеринарно-хірургічний центр «Шанс» – це сучасна ветеринарна клініка, яка відповідає суворим європейським стандартам.

Основним напрямом роботи центру є хірургія. У нас проводяться як планові, так і екстрені операції будь-якої складності: косметичні операції, кастрація, стерилізація, ортопедія, абдомінальна хірургія, остеосинтез, видалення новоутворень та багато іншого. Ми маємо власну лабораторію, УЗД, рентген-кабінет, а також оснащену всім необхідним операційну.

Основні принципи роботи центру «Шанс» — професіоналізм, уважне ставлення та щира турбота про здоров’я ваших улюбленців. Наші фахівці відповідально підходять до лікування кожного пацієнта, проводять усі необхідні діагностичні дослідження та призначають лікування з огляду на індивідуальні особливості організму тварини.

У нас працює команда професійних лікарів, що небайдужі до проблем тварин. Ми знаємо, як ви любите своїх улюбленців, і як переживаєте за них, коли вони хворіють. Запевняємо вас, що кожен наш пацієнт отримає найуважніше ставлення, індивідуальний підхід та турботу. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб Ваш улюбленець якнайшвидше одужав і повернувся до повноцінного життя!

Яндекс.Метрика